1 / 10
VW GOLF 2.0 TDI UVOZ GERMANIJA
4.750 €
06.02.2023 18:51

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

GERMANIJA
DONESENA SO VOZENJE
PERFEKTNA SOSTOJBA
ODLICEN MOTOR
6 BRZINI
REALNA KILOMETRAZA
PLATENI DAVACKI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
078302789
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам