1 / 4
Plac vo Industriska zona vizbegovo
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.03.2023 09:41

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

8960 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Placot e vo Industriska zona do asvaltiran pat na 150m FRIKOM.. cist Imoten list..
Povekje info za placot na telefon
078250861


Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
078250861
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам