1 / 12
Kalitea Halkidiki Se prodava stan od 90 m2 so 3/sobi.
165.000 €
19.01.2023 12:54

Скопје Центар / Скопје

Se prodava stan so 3 spalni sobi 90 kv.m. 1-vi. kat, od 2009 godina vo prekrasna naselba Kalitea Halkidiki vo centar, so otvor do opštinskiot parking.
Idealen i za vikendica i za kratkoročno iznajmuvanje. Odlična gradba vo edna od najpopularnite oblasti na Halkidiki, so prekrasni plaži, pazar i noḱen život.
Ima predinstalacija za greenje, taka što e možno lesno da se prenameni vo postojano živealište za cela godina.
Odalečenost od more: 600 metri.

Shitet apartament 3+1 90 m2 kati i parë vit ndertimi 2009 ne nje lagje te bukur te Kallithea Halkidiki ne qender, me pamje prane parkingut bashkiak.
Ideale si për shtëpi pushimi ashtu edhe për qira afatshkurtër. Ndërtim i shkëlqyer në një nga zonat më të njohura të Halkidikit, me plazhe të bukura, treg dhe jetë nate.
Ka para-instalim për ngrohje, kështu që mund të shndërrohet lehtësisht në vendbanim të përhershëm për të gjithë vitin.
Largësia nga deti: 600 metra.

Категорија: Недвижности / Во странство

Се продава од:

Ridi.NewDeal
Tsmiski 33 Thessaloniki
Потврден огласувач
00306994867940
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам