1 / 12
AERODROM kaj bivsa Stela 72(46+26)m2
70.000 €
20.01.2023 10:06

Аеродром / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

72 m²

Греење:

Централно

Спрат:

8 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Aerodrom

AERODROM kaj bivsa slatkarnica Stela se prodava stan fakticka sostojba 72m2 po im.list 46m2. Stanot se prodava kompletno namesten.
Cena 70.000€
Tel.070 343 593

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Agencija Imig Dom
Kozle 88/3 meznin lok.8 Skopje
Потврден огласувач
070343593.070360642
Испрати Е-маил до огласувачот

KOZLE nad Stokomak 40m2 nov na prv kat

48000 €

AERODROM pozadi Vero 68m2

230 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам