1 / 2
APRILIA SR50 CILINDRI KITOVI 70CC
По Договор
07.11.2022 20:32

Прилеп / Прилеп

TAIWAN SEE KLIP I CILINDAR KIT
APRILIA SR50 PIAGGIO ENGINE
70CC
12MM BOLSNA
2005-2022
6000 DENARI

KLIP I CILINDAR KIT
APRILIA SR50 PIAGGIO ENGINE
70CC
12MM BOLSNA
2005-2022
2500 DENARI

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
076584393
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам