1 / 6
Најнов Power INVERTER 24V-7000W со чист синусов бран!
26.500 МКД
Цената е фиксна
01.12.2022 04:25

Сопиште / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Време е за користење Соларни системи (фотоволтаици) во куќи, викендици итн,....
Најнов Pure Sine Wave Power INVERTER 24V/230V/50Hz - 7000W!
Peak Power 7000W,
Continues Power 3500W!
Работи на DC напон 24V на влез, а на излез испорачува AC напон 220V/50Hz ист со напонот на мрежата!
Располага со USB=5V/3.1А,
Располага со далечинско,
Располага со дисплеи за напонот на влез и излез,
Располага со сите електронски заштити,..
Располага со Smart вентилатори итн,
Погледајте ги приложените слики.
Проверен и тестиран ИНВЕРТЕР одличен за фотоволтаици во куќа, викендица итн,...

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Соларните апарати енергија

Се продава од:

High-End tube preamp
Потврден огласувач
075616218
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам