1 / 6
Aprilia Sr 50 factory tunning nov uvoz
1.290 €
Цената е фиксна
08.11.2022 08:38

Прилеп / Прилеп

Motorot e 2008 god. kamen stegnat so najkvalireten tuning bukvalno v race ne se drzi... Nadvoresno ima nekoi sitni zabeleski normalni od upotreba za tie godini.. Ne e ni perena ni doteruvana za slikanje.. Potpolno ispraven motor.. Cenata e 1290 evra..Tel 078 251 180

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Dino Krsteski
Потврден огласувач
078251180
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам