1 / 3
Se iznajmuva deloven prostor
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.11.2022 15:19

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

280 m²

Греење:

Струја

Se iznajmuva deloven prostor vo centarot na gradot, 280 m2, prizemje, 16€ m2

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Lukas
Потврден огласувач
75208191
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам