Се продава нива на многу добра местоположба
По Договор
03.03.2023 21:41

Чучер Сандево / Скопје

Се продава нива за многу намени, цена поволна. Со површина 2864 м2, место викано лепенец покрај обиколница.
тел. за контакт: 072-220-584

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Свето
Потврден огласувач
078402297
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам