1 / 2
Бетонски шахти
4.000 МКД
Со вклучен ДДВ
26.12.2022 08:03

Охрид / Охрид

Се продаваат бетонски шахти.
F-1000X1000
Подигање од лице место

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Pero
15-ti Korpuz 89 A
Потврден огласувач
078/326-414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам