1 / 3
Стабилизатор за мобилен FeiyuTech VLOG Pocket Gimbal
60 €
09.11.2022 12:03

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Продавам-Prodavam
Nov stabilizator za mobilen-Нoв стабилизатор за мобилен.
FeiyuTech VLOG Pocket Gimbal

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Селфи стик

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
071244236
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам