1 / 3
LADILNIK ZA PARNO ZA ALFA ROMEO 166 ( NEUPOTREBEN ORIGINAL
2.000 МКД
06.02.2023 10:20

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

166

Tип на делови:

Клима уреди

LADNAK ZA PARNO ZA ALFA ROMEO 166 BENZIN/DIZEL NOV NEUPOTREBEN ORIGINALEN DONESENO OD ITALIJA.

CENATA E 2000 DENARI.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Оглас
Потврден огласувач
079315958
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам