1 / 12
Avtobus isuzu turkoaz
654.322 €
09.11.2022 19:55

Долнени / Прилеп

Avtobus 2komada Isuzu Turkoaz 2014god so 32sedista euro5 vo super sostojba cena po dogovor plateni davacki do registracija.

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Се продава од:

Sevgo
Потврден огласувач
070703113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам