1 / 10
Avtobus ISUZU
765.432 €
06.12.2022 00:50

Долнени / Прилеп

Avtobus Isuzu turkoaz 2014god so 32sedista euro5 plateni davacki do registracija

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Се продава од:

Sevgo
Потврден огласувач
070703113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам