Se prodava deloven objekt
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.11.2022 11:31

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

78 m²

Se prodava deloven objekt vo naselba Tocila, 78 kv na prizemje, renoviran inf. Na tel 070541020

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се продава / Можна е замена од:

biljana
Потврден огласувач
070541020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам