1 / 2
Generic FW-XOR 50
600 €
Цената не е фиксна
10.11.2022 12:37

Прилеп / Прилеп

Се продава половна веспа. Повеќе информации на телефон.

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Niko
Потврден огласувач
070386722
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам