1 / 7
Nissan X TRAIL
5.500 €
Денес 10:04

Кочани / Кочани

Марка:

Nissan

Модел:

X-Trail

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

ZELEN KARTON
SERVISIRAN

Mozna zamena za pomalo vozilo.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Darko
Потврден огласувач
075270806
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам