1 / 8
Iveco EuroCargo 160E25
1 €
28.01.2023 12:19

Прилеп / Прилеп

Se prodava Iveco EuroCargo 160E25 vo odlicna sostojba redovno odrzuvan i servisiran. Kamionot ima 8.5t nosivost i e so golema kabina so krevet a isto taka ima i klima. Voziloto moze da se vidi i proba vo sekoe vreme furgonot e vo odlicna sostojba, liftot Zepro isto taka e vo odlicna sostojba i e so nosivost od 2.5t.

Za poveke informacii na telefonskiot broj:
070/220-146 Spase

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Mitre
Потврден огласувач
070261966
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам