1 / 4
Velosiped socuvan 26 ka
3.000 МКД
21.12.2022 23:40

Кавадарци / Кавадарци

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

25 "

socuvan velosiped so amortizer novi gumi cena 3000 denari

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Aleksandar
s.Vozarci
Потврден огласувач
072223290
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам