1 / 7
SHMITZ SO1 POLUPTIKOLKA
10.200 €
04.03.2023 01:45

Прилеп / Прилеп

Pocinkuvana Novi ceradi .podcizna osovina site 6 novi gumi .novi jastaci,novi lageri ,novi cilindri ,novi plocki i discovi top sostojba NE E SKINATA NIKADE NITU VARENA

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
075281679
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам