1 / 10
Se iznajmuva vikendica za proslavi
150 €
19.03.2023 09:29

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

100 m²

Број на соби:

3

Греење:

Дрва

Наместена:

Да

Se iznajmuva vikendica za sekakvi proslavi. Vikendicata se naogja vo Selo Banjani na mirna lokacija.Vnatre ima kapacitet do 30 lugje dodeka nadvor 50+ . Moze i so ozvucuvanje i konopoi (se doplakjaat). Kontakt na:
071331312
071331312
071331312 Maksim

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070227722
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам