1 / 7
Wv polo
5.000 €
01.01.2023 19:24

Куманово / Куманово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava wv polo 1.6 tdi 66kw 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Milan
Потврден огласувач
076472661
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам