1 / 4
Traktor ford 4x4
4.990 €
11.11.2022 22:05

Делчево / Делчево

Se prodava Traktor ford 45ks 4x4 MN socuvano vo odlicna sostojba so servo volan.. Inf. Na tel. 075229525

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Stanko
Потврден огласувач
075229525
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам