1 / 1
ASUS 15.6 inc odlicen
5.000 МКД
23.05.2023 07:58

Куманово / Куманово

Производител:

ASUS

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Se prodavaat 2 odlicna Laptop Asus dobro socuvani
Dual core -4500 den
Intel i3 9000den

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Мартин
Потврден огласувач
075411499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам