1 / 1
i5 4590
2.300 МКД
28.01.2023 13:24

Аеродром / Скопје

Socket: LGA1150
Clockspeed: 3.3 GHz
Turbo Speed: 3.7 GHz
Cores: 4 Threads: 4

За повеќе инфо контактирајте ме на вибер.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава од:

Jani
Потврден огласувач
077631891
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам