1 / 5
SE IZDAVAAT LOKALI VO DELOVEN OBJEKT VO VIZBEGOVO, SKOPJE
1 €
26.03.2023 11:48

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

3600 m²

Греење:

Струја

Останати локали за издавање:
- Приземје: локал од 320м2
- Прв Спрат: локали од 200 до 1000м2
- Магацин: магацин од 200м2
Можноста за издавање на дел од спрат, локал, канцеларија, магацин.
Најмала целина за издавање 200м2.
Објектот има одлична местоположба излегува на три улици и тоа Јадранска магистрала, Качанички пат и улицата која ги поврзува.
Можност за уредување по ваш избор.

Контакт:
Александар 078237800
Сергеј 078369469

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078237800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам