1 / 4
Farovi za Mazda CX-7 2006-2012
600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.03.2023 11:36

Кратово

Испраќам по карго    

Марка:

Mazda

Модел:

CX-7

Tип на делови:

Осветлување

Predni farovi Lev i Desen za Mazda CX - 7
Originalni Bi-Xenon izvadeni od Vozilo
Cena za eden far: 300Evra fiksno
Cena za dvata komplet: 600Evra fiksno
071/623-799

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

+389 71 623 799
Потврден огласувач
071623799
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам