1 / 6
Celicni bandasi 5x112
5 МКД
Цената не е фиксна
26.01.2023 12:16

Прилеп / Прилеп

Тип на бандаж:

Челични

Ширина:

5.5J

Дијаметар:

15

Дијаметар на дупка:

112

Број на дупки:

Со 5 дупки

Bandasite se kako novi nemat korozija mozi i so se gumi dve letni imat i original ratkapni vw

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
078309525
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам