1 / 5
Skuter 49ccm italjet charger 8M dvotakten
1.150 €
21.01.2023 08:43

Делчево / Делчево

Skuterot e 2020g full led svetla ne e pagan i nema nikakvi ostetuvanja po nego gianeli izduv bukvalno e kako nov inf 070/694-105 Goran

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
070694105
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам