1 / 12
GOLF 7 2.0 4X4 2015
1 €
06.02.2023 13:00

Куманово / Куманово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

GOLF 7 2.0 HIGHLINE 4X4
GODINA 2015
KM 190.000
FUL OPREMA
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

FIRA
Потврден огласувач
070381942
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам