1 / 10
Mitsubishi outlander 4x4 7 sedista full oprema
14.000 €
Цената не е фиксна
29.01.2023 08:19

Прилеп / Прилеп

Марка:

Mitsubishi

Модел:

Outlander

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

2012 MODELSKA 2013
PRV GAZDA KUPEN VO MK
4X4
TRI REZIMI NA VOZENJE EKO AUTO I POGON NA SITE 4
FULL OPREMA
KOMPLET SERVISIRAN
VO BESPREKORNA SOSTOJBA
TEL.075 479 652
075 479 652

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
077.536.058.
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам