1 / 10
Opel corsa 1.3cdti ecofleks PANORAMA
4.700 €
Денес 10:34

Куманово / Куманово

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Klimatronik,abs,esp,bord kompijuter, svetla za magla,kozen volan so komandi,peceni stakala PANORAMA .....kolava e maksimalno socuvana poseduva servisna kniska so site fakturi
Sredeno so homologacija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
070387833
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам