1 / 10
REALME X50PRO 5G
14.000 МКД
31.01.2023 18:26

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Друга марка

Модел:

REALME X50 PRO 5G

Боја:

Green

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

prodavam realme x50 pro 5g nov kupen od ekupi.mk,komplet so kutija,65w brz polnac koj go polni telefinot za 35 min,maska i folija
telefonot ima 8+5gb ram i 128gb memorija,snapdragon 865 procesor
📞078 260 560

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

oglasuvac
Потврден огласувач
078000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам