1 / 5
Velosiped kako nov !!!!
220 €
13.500 €
30.01.2023 13:52

Прилеп / Прилеп

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

24 "

Kako nov kupen pred 2 meseci ,malku vozen
Kupen e 18.000den ,se prodava za 14.000 den ,uste e pod garancija koja vazi do 18.08.2023
Viber 078-399-515

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078399515
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам