1 / 12
Audi A4 2.0 2016/17
20.999 €
24.01.2023 15:27

Куманово / Куманово

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

▫️Audi A4
▫️2.0 TDI 110kw 150hp
▫️Registrirana do 29.09.2023
▫️Parking senzori
▫️Senzori za dozd
▫️Audi pre sense kamera za pratenje peshaci
▫️Efficiency assist
▫️NAV/MAP MMI 2022 nov update
▫️Bluetooth media, handsfree
▫️Keyless Go
▫️Start/Stop
▫️Xenon light, full led light
▫️Uste mnogu druga oprema
▫️Novi zimski gumi
▫️Moze da se vidi po dogovoreno vreme

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Audi
Потврден огласувач
078740966
Испрати Е-маил до огласувачот

Audi A4 2.0 2016/17

20999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам