1 / 11
☆FORD KA 1.2 BENZIN 69KS 2009G☆
3.399 €
3.450 €
28.01.2023 13:44

Кочани / Кочани

Марка:

Ford

Модел:

Ka

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

☆FORD KA 1.2 BENZIN 69KS 2009G☆
PLATENI SITE DAVACKI DO
REGISTRACIJA !!!
DIREKTEN UVOZ OD GERMANIJA
📞📞📞074-224-222📞📞📞
CENA : 3399€
OD OPREMA POSEDUVA !!!
✔️KLIMATIK ✔️KOZEN VOLAN
✔️BORD KOMPJUTER
✔️USB ✔️AUX
✔️AVTOMATSKI SVETLA
✔️EL. RETROVIZORI ✔️EL. NA STAKLA
✔️ZATEMNETI STAKLA FABRICKO
✔️4X NOVI GUMI ✔️2X KLUCA
✔️170.000KM SO SERVISNA KNISKA!!!
MOZE PROVERKA KADE SAKATE PO VASA ZELBA !!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Auto Genova
Ул.Крижевска бр.34
Потврден огласувач
074224222
Испрати Е-маил до огласувачот

☆HONDA CIVIC 2.2 DIESEL 140KS 2007☆

4650 €

☆MERCEDES A200CDI 140KS AVANTGARDE FULL OPREMA 2008G☆

4850 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам