1 / 5
Ducati Diavel
12.300 €
15.11.2022 00:37

Прилеп / Прилеп

Марка:

Ducati

Вид:

Туринг

Година:

2011

Модел:

Diavel

Километри:

20000

Motorot e uvezen od Svajcarija , napraven golem servis

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
071324292
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам