1 / 3
Ukras za dvor ili gradina Strumf
700 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.01.2023 09:16

Виница / Виница

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Безвременски украс од метал за двор.
⚫️ Цена: 700 ден.
⚫️ Екстра големопродажна цена по договор.
*За купени три парчиња следува бесплатна испорака до вашата адреса

Големина на украс: 70/25 cm и 60/25 cm, дебелина 2mm

Категорија: Дом и Градина / Градина / Украси

Се продава од: Претпријатие

Metal Art
Потврден огласувач
077590830
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам