1 / 1
Pony
1.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.11.2022 19:45

Прилеп / Прилеп

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

10 "

Големина на рам:

12 "

Prodavam velosiped Pony

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

zvonko petreski
Потврден огласувач
048529877
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам