1 / 11
MOTO JAKNA REV'IT DOMINATOR GTX LAMINATED GORE TEX PRO
61.500 МКД
Цената не е фиксна
31.01.2023 16:35

Прилеп / Прилеп

SE PRODAVA MOTO JAKNA REV'IT DEFENDER, NOVA TOP MODEL OD FIRMATA REV'IT, SO SITE EXTRA DODADOCI (KIDNEY BELT KOJ SE OTSTRANUVA,PATENT ZA POVRZUVANJE SO ISTIOT TIP MOTO PANTALONI,KOI GI IMAM )

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Јакни

Се продава од:

Anton
Потврден огласувач
071 501 441
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам