1 / 5
Дуќан се изнајмува
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.11.2022 09:25

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

130 m²

Спрат:

1

Греење:

Централно

Во центарот наспроти новата катна гаража, до пазар тројка, приземјето е 70 м2 и еден спрат.цена по договор.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070394129
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам