1 / 6
MLIN ZA PRODAZBA
270.000 €
Цената е фиксна
15.12.2022 10:46

Скопје Центар / Скопје

Se prodava mlin vo Kumanovo, na 4km od centar vednas do Family restoran.
Dvorno mesto 3300m2.
Deloven prostor 1100m2.
Silosi so kapacitet od 700t.
Sopstvena trafostanica 250kW.
Kapacitet za prerabotka 60t / 24h.

Postoi moznost za kompenzacija ili kreditiranje.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Отстапување на разработен Бизнис

Се продава од:

Korisnik
Потврден огласувач
071229933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам