1 / 12
MERCEDES GLK 220 CDI 4MATIC AVTOMATIK 7G 2011
15.555 €
07.02.2023 10:00

Крива Паланка / Крива Паланка

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

GLK 220

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Модел:MERCEDES-BENZ GLK 220 CDI 4MATIC 4X4 170KS SPORT AUTOMATIC PANORAMA/SUV
Произведено:2011 12-ти месец оригинален датум
Гориво:Дизел
Мотор:2200 cm³ • 170HP EURO5
Менувач:Автоматски 7G TRONIC Ф1 на волан
Врати:5
Погон:4х4
Километража:230000 km(100% со гаранција за километри во нотар)
IT TARGA:EK623MG

Увоз од Италија.Платени дите давачки до регистрација.Царина ТУФ Хомологација и преводи.

Прва фарба насекаде без грам префарбан детал.Сите стакла,фарови,штопови се иста бројка без удари без грам кит или шминка.

Возилото е во одлична состојба без ниту една најмала маана може слободно да се провери во овластен сервис или сервис по ваша желба.Се работи до последно копче.

Опрема:
-Навигација Меrcedes (цд,мп3,аух,блутут)
-Двозонски Климатроник
-Салон Recaro почу кожен
-Електрика на седишта
-Ф1 палки на волан
-Темпомат
-Панорама електричен покрив
-Парктроник 360 степени (напред-назад)
-Мулти серво волан со команди
-Xenon фарови
-Алу Фелни Мерцедес Оригинал
-Електрика на ретровизори
-Електрика на прозорци
-АБС
-ЕСП
-12х Airbags
-Isofix
-Фабрички Аларам
-Фрижидер во ладица
и мн друго.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

AS AUTO LIDER
с.Мождивњак бб
Потврден огласувач
072231828**********078227781
Испрати Е-маил до огласувачот

VW GOLF 7 2.0TDI 150KS HIGHLINE DSG AUTOMATIC 2016

11690 €

AUDI Q5 40 TDI 190KS QUATTRO 4x4 AVTOMATIK KOZHA NAVI 2019

35999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам