1 / 3
Huawei P20 Lite
5.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.11.2022 16:22

Штип / Штип

Марка:

Huawei

Модел:

P20 Lite

Боја:

Blue

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Telenofot e kupen od germanija, ima google maps i store, koristen so zastitna maska i folija celo vreme baterija drze cel den sleduva so kutijata. Cenata ne e fiks

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
071314767
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам