1 / 3
Бандажи 3 парчиња 5 / 108
По Договор
30.01.2023 21:39

Прилеп / Прилеп

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

5J

Дијаметар:

18

Дијаметар на дупка:

108

Број на дупки:

Со 5 дупки

се продаваат Бандажи 3 парчиња 5пута 108

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
070316018
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам