1 / 1
ПРОДАВАМ ТРОСЕД
По Договор
19.01.2023 13:19

Битола / Битола

Продавам тросед, фотеља, таборетка и маса.
Цена по договор.

Тел: 076 984 114 Софка

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Sofka
Потврден огласувач
076984114
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам