Се продаваат ниви
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.11.2022 14:54

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продаваат ниви во катастарска општина Визбегово место викано Коњски Дол со површина 1750и 2100м2 во катастарска општина ГлувоБразда место викано Каментица 800м2 Градиште1035м2 Штитине 1557м2(до самиот пат)Орашац1785м2 подетални информации на 075225729

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Slagana
Потврден огласувач
078468342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам