1 / 4
Се продава плац/нива во Барице/Скопје-Стенковец 828м2
25.000 €
31.05.2023 11:48

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

828 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава плац/нива во Барице/Скопје-Стенковец
Можна е компензација возило + пари.
Цена: 25.000€
Квадратура: 828
Димензии: должина 150 метри / ширина 3 ипол 4 метри.
Контакт: 070228240

https://maps.apple.com/?ll=42.064655,21.371065&q=Dropped%20Pin&t=h

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Саше
Потврден огласувач
070228240
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам