1 / 4
Casio GBD-200 blue
6.000 МКД
Цената е фиксна
22.03.2023 10:02

Аеродром / Скопје

Prodavam casovnik kako nov Casio G-shock model
GBD-200 plava boja.
Casovnikot e kako od prodavnica donesen na poklon no ne e po moj vkus. Casovnikot poseduva bluetooth sinhronizacija,
Vo My Time cenata mu e 10.290 denari.

https://www.mytime.mk/casovnici/21253-gbd-200-1e-gbd-200

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Се продава од:

emil
Потврден огласувач
072219905
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам