1 / 3
DUSEK OD COMODITA ALOE VERA NOV
5.000 €
Цената е фиксна
18.11.2022 18:28

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

SE PRODAVA DUSEK OD COMODITA ALOE VERA DUESKOT E SAMO OTVOREN NE E VOOPSTO KORISTEN PORADI POGRESNI DIMENZII
DIMENZII SE 200x160
KONTAKT 07883886

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Се продава од:

Zo
Потврден огласувач
078838886
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам